Skocz do zawartości

Aktualności

Strona główna

Ankieta o preferencjach komunikacyjnych

Drodzy Mieszkańcy, rozpoczęły się prace nad opracowaniem dokumentu pn. „Plan Zrównoważonej Mobilności w Aglomeracji Konińskiej”. Każdy z Was może aktywnie uczestniczyć w tworzeniu tego Planu poprzez udział w ankiecie dotyczącej preferencji komunikacyjnych.

Plan Zrównoważonej Mobilności w Aglomeracji Konińskiej to dokument strategiczny, który ma służyć poprawie mobilności mieszkańców. Jego opracowanie pozwoli lepiej wykorzystać istniejącą infrastrukturę w miastach, gminach i powiecie, planować transport (w tym transport zbiorowy, rowerowy) oraz koordynować inwestycje.

Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu, które potrwa do 15 marca br. Procedura polega na wypełnieniu formularza online. Czas trwania to 10 minut. Badanie online jest poufne, nie wymaga podawania swoich danych osobowych. Udział jest dobrowolny i w każdym momencie możliwa jest rezygnacja z uczestnictwa bez podania powodu.

Wasze odpowiedzi są dla nas niezwykle ważne w celu zrozumienia potrzeb mieszkańców i poprawy infrastruktury komunikacyjnej.

Ankieta

Źródło: Stowarzyszenie Aglomeracja Konińska
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting