Skocz do zawartości

Aktualności

Strona główna

Nabór dla przedsiębiorców na targi HANNOVER MESSE DIGITAL EDITIONHANNOVER MESSE DIGITAL EDITION to jedne z największych targów przemysłowych organizowanych na świecie koncentrujące się na obszarach kluczowych dla produkcji przemysłowej, przede wszystkim na technologiach oraz innowacjach sprzyjających poprawie efektywności gospodarczej. 

W ubiegłorocznej edycji przedsiębiorstwa z całego świata przedstawiały swoje najnowsze rozwiązania z dziedziny automatyki przemysłowej i informatyki oraz energetyki, jak również nowe technologie ekologiczne, techniki napędów, sposoby dostaw dla przemysłu, technologie i usługi produkcyjne oraz osiągnięcia badawczo-rozwojowe.

W bieżącym roku w związku z obecną sytuacją związaną z Covid-19, Organizator – Deutsche Messe AG wraz z wystawcami, zdecydował zorganizować targi w formacie czysto cyfrowym.

HANNOVER MESSE DIGITAL EDITION odbędą się w dniach od 12 do 16 kwietnia 2021 r. w formie cyfrowego wydarzenia pionierskiego.

W związku z ww. wydarzeniem Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie w ramach realizowanego projektu WRPO 1.4.2 pn. „Budowa i promocja marki: Wielkopolska Dolina Energii” ogłasza nabór zgłoszeń dla przedsiębiorców na zaprezentowanie swojego e-stoiska wystawienniczego reprezentującego markę: Wielkopolska Dolina Energii.

Celem wsparcia w ramach projektu jest promocja potencjału firm z subregionu konińskiego oraz promocja potencjału gospodarczego regionu Wielkopolski Wschodniej.

Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw MŚP (zgodnie z rozporządzeniem Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r.) posiadających siedzibę na terenie Wielkopolski Wschodniej.

Aby wziąć udział w naborze należy wypełnić:

i przesłać je na adres e-mail: wde@arrkonin.org.pl.  

Nabór prowadzony jest od dnia 01.03.2021 roku do dnia 12.03.2021 roku.

Zgłoszenia złożone po terminie nie będą przyjmowane.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 63/245-30-95 wew. 47 lub 48

© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting