Weź udział w Lidze NGOs!

Fundacja Życie zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji do bezpłatnego programu szkoleniowego – Liga NGOs. Zgłoszenia są przyjmowane do 1 października br.

Liga NGOs to program edukacyjny skierowany do liderów społeczeństwa obywatelskiego. Na zajęciach szkoleniowych zostaną poruszone takie zagadnienia, jak np.:
  • fundraising,
  • zarządzanie organizacją,
  • PR i komunikacja,
  • prawne aspekty NGO,
  • wystąpienia publiczne,
  • leadership.
Program obejmuje siedem weekendowych zjazdów w Warszawie, wolontariat oraz Summer School. Udział w Lidze jest bezpłatny (organizator zapewnia też wyżywienie i noclegi). Po ukończeniu zajęć uczestnicy otrzymają certyfikat.

Dołącz do jednego z trzech przygotowanych programów, wypełniając formularz zgłoszeniowy: Więcej informacji o programie na stronie internetowej www.ligangos.pl oraz w mediach społecznościowych – na Facebooku i Instagramie. Projekt jest finansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
Weź udział w Lidze NGOs!