Konkurs o Nagrodę Marszałka

Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak zaprasza firmy z Wielkopolski do udziału w konkursie „i – Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” edycja 2020. Organizatorem przedsięwzięcia jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Cel konkursu to promocja regionalnych przedsiębiorstw stosujących innowacyjne rozwiązania. Nagroda przyznawana jest corocznie w formie finansowej i stanowi wyróżnienie dla firm w województwie wielkopolskim, które stworzyły nowatorskie rozwiązania (produkty/ usługi/ technologie) oraz wdrożyły je w praktyce. Dodatkowo organizator zapewni laureatom promocję w ramach międzynarodowych wystaw Marki Wielkopolski oraz podczas organizowanych wydarzeń o charakterze gospodarczym przez kolejny rok.

Tegoroczna edycja przedsięwzięcia zakłada dwie kategorie konkursowe: Inteligentne Specjalizacje dla Wielkopolski oraz H₂ Wielkopolska.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie wniosku (stanowiącego załącznik do Regulaminu) i przesłanie go w formie elektronicznej na adres: sekretariat.drg@umww.pl do dnia 20 listopada 2020 r.

Szczegółowe informacje na stronie: www.iw.org.pl.