Konkurs dla kobiet rolniczek

Krajowa Rada Izb Rolniczych zaprasza do udziału w IV edycji konkursu pn. „Rolniczki motorem innowacji w gospodarstwach rolnych w Polsce”. Przedsięwzięcie skierowane jest do kobiet rolniczek i odbywa się raz na dwa lata, począwszy od 2017 roku.

Celem konkursu jest promocja ważnej roli, jaką kobiety odgrywają na obszarach wiejskich i identyfikacja innowacyjnych działań przez nie podejmowanych w gospodarstwach rolnych.

Do konkursu mogą zgłaszać się pełnoletnie kandydatki prowadzące lub współprowadzące gospodarstwo rolne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
Zgłoszenia należy przesłać do dnia 15 lutego 2024 roku pocztą elektroniczną na adres: wir@wir.org.pl.

Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym i załącznikami dostępny jest na stronie: www.krir.pl.