Koncert dla Ukrainy

Koncert dla Ukrainy z udziałem konińskich muzyków odbędzie się 27 marca o godz. 18.00 w Konińskim Domu Kultury.

Pieniądze zebrane podczas koncertu przeznaczone zostaną na zakup lekarstw i środków opatrunkowych. Pieniądze oddane zostaną w depozyt do  konińskich aptek. Dzięki temu ukraińskie rodziny będą mogły bezpłatnie zrealizować w nich recepty.

Charytatywne cegiełki, będące jednocześnie wejściówką na wydarzenie, można nabyć w Konińskim Domu Kultury. Kwestą podczas koncertu oraz rozprowadzaniem cegiełek zajmie się również Konińska Fundacja Kultury.

Koncert odbędzie się pod hasłem ,,Moja i twoja nadzieja”. Wezmą w nim udział wokaliści Studia Piosenki Estradowej HIT, Studia My Voice oraz konińscy muzycy: zespół KERS oraz zespół TANGO NUEVO, w skład którego wchodzą uczniowie i absolwenci konińskiej szkoły muzycznej.

Gościem koncertu będzie ALISSA NINARD, koninianka pochodzenia ukraińskiego.

Źródło: Koniński Dom Kultury
Grafika promująca Koncert dla Ukrainy