Umów wizytę w urzędzie skarbowym

Od 26 października 2020 r. kolejne województwa wdrażają nowy model obsługi podatników. Usługa „Umów wizytę w urzędzie skarbowym" została wprowadzona, aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort podatników. Już w połowie listopada rozwiązanie to będzie funkcjonować w całym kraju.

"Elektroniczna usługa, która umożliwi podatnikom umówienie wizyty w urzędzie skarbowym, to ważny krok w programie „Klient w centrum uwagi KAS". Dzięki usłudze zwiększymy komfort załatwiania spraw w urzędzie przy zapewnieniu wytycznych dotyczących bezpieczeństwa, co jest szczególnie ważne w obecnej sytuacji" – mówi szef Krajowej Administracji Skarbowej, Magdalena Rzeczkowska.

Jak się umówić na wizytę:
- przez internet – możesz skorzystać z elektronicznego formularza dostępnego na stronie podatki.gov.pl lub swojego urzędu skarbowego,
- telefonicznie – numery telefonów sprawdzisz na stronie www swojego urzędu skarbowego,
-  w urzędzie – podczas osobistej wizyty w punkcie „Umawianie wizyt", który znajduje się blisko wejścia.

Ważne: ze względu na sytuację epidemiczną do urzędu umawiajmy się tylko, jeśli jest to niezbędne. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnego czekania w kolejce i zadbamy
o bezpieczeństwo swoje i innych.

Więcej informacji na stronie: www.wielkopolskie.kas.gov.pl/urzad-skarbowy-w-koninie