Aktualności 2020

Konkurs fotograficzny - Polska smakuje

Rozpoczął się nabór do konkursu fotograficznego „Polska smakuje”. Celem przedsięwzięcia jest promowanie produktów rolnych i żywnościowych, w tym szczególnie ekologicznych, tradycyjnych oraz regionalnych.

Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich osób, które ukończyły 16 lat. Praca konkursowa powinna przedstawiać dowolny polski produkt rolny lub rolno-spożywczy, w tym tradycyjny lub regionalny, posiadający certyfikat lub oznaczenie, z listy znajdującej się na stronie: www.polskasmakuje.pl.

Fotografia może prezentować produkt/ produkty w różnych kontekstach, na różnych etapach produkcji, przetworzenia lub sprzedaży np. pola uprawne, produkty nieprzetworzone czy przetworzone, lokalne bazary i targowiska.

Każdy uczestnik konkursu może zgłosić tylko 1 pracę konkursową. Należy zwrócić szczególną uwagę na wielkość zdjęcia i wymaganą rozdzielczość (min. 200, max. 300 dpi).

Prace można zgłaszać za pomocą formularza dostępnego pod adresem www.kowr.gov.pl. Termin nadsyłania zdjęć upływa 31 sierpnia 2020 r.

Konkurs fotograficzny - Polska smakuje