Urząd Skarbowy dostępny przez Internet

„Umów wizytę w urzędzie skarbowym” oraz e-Urząd Skarbowy to usługi, które pozwalają załatwić urzędowe sprawy w przystępny i bezpieczny sposób.
Mając na uwadze sytuację epidemiologiczną kraju Krajowa Administracja Skarbowa  uruchomiła narzędzia, które mają za zadanie podniesienie komfortu i jakość obsługi oraz poprawienie bezpieczeństwa podatników i urzędników w trakcie pandemii.

Poniższy baner kieruje do strony, gdzie znajdują się informacje dotyczące korzystania i załatwienia spraw przez platformę e-Urząd Skarbowy. Znajdują się tam także informacje - kiedy i w jaki sposób należy umówić wizytę w urzędzie skarbowym, aby wygodnie i bezpiecznie załatwić swoje sprawy.

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu
KAS zaprasza do kożystania z usługi „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” oraz e-Urzędu Skarbowego.