Aktualności 2024

V Dzień Rodziny i Przyjaciół w Domu Pomocy Społecznej w Ślesinie

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Ślesinie 4 czerwca gościli swoich bliskich. W tym roku pensjonariuszy odwiedziło prawie 80 osób.

Spotkanie było okazją do zacieśnienia relacji i miłego spędzenia czasu przy smakowitym poczęstunku przygotowanym przez panie kucharki. Wspólne chwile uatrakcyjniły też zajęcia sportowe (rozgrywki w bocce) z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy „Radość” w Głębockim.

DPS w Ślesinie już od pięciu lat organizuje Dzień Rodziny i Przyjaciół, zachęcając bliskich pensjonariuszy do kontaktu. W tym roku oprócz mam, ojców, sióstr i braci udział w spotkaniu wzięli również dalsi krewni oraz opiekunowie prawni.

Wszyscy pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Ślesinie, poza zapewnieniem wysokiego standardu świadczonych usług opiekuńczych i bytowych, dokładają starań, by mieszkańcom nie brakowało w codziennym życiu również miłości i przyjaźni.

Źródło: DPS w Ślesinie
V Dzień Rodziny i Przyjaciół w Domu Pomocy Społecznej w Ślesinie