Aktualności 2024

Rodzina jest niezastąpiona. Powiatowe Obchody Dnia Matki i Ojca

Wieloletnią tradycją stało się organizowanie „Powiatowych Obchodów Dnia Matki i Ojca” przez Radę Seniorów Powiatu Konińskiego. W tym roku uroczystość z okazji tych wyjątkowych świąt miała miejsce w dniu 23 maja w Domu Kultury w Sławsku, gmina Rzgów.

W wydarzeniu wzięli udział m.in.: Starosta Koniński Katarzyna Fryza, Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Wiesławem Czają, Koło Gospodyń Wiejskich w Sławsku, Chór DOMINIUM oraz licznie zaproszeni goście aktywnie działający w gminnych radach seniorów powiatu konińskiego.

Korzystając z okazji, Starosta Koniński Katarzyna Fryza podziękowała Powiatowej Radzie Seniorów za organizację uroczystości, a także złożyła najlepsze życzenia rodzicom, podkreślając, że wdzięczność dla nich warto wyrażać codziennie: za ich miłość, lata poświęcenia i codzienną troskę.
Rodzina jest niezastąpiona. Powiatowe Obchody Dnia Matki i Ojca