Aktualności 2024

Pierwsze posiedzenie Rady Pożytku Publicznego w nowej kadencji

Starosta Koniński Katarzyna Fryza wręczyła dzisiaj (17 czerwca) akty powołania nowym członkom Rady Pożytku Publicznego Powiatu Konińskiego.

Decyzją Zarządu Powiatu Konińskiego z dnia 13 czerwca 2024 roku została powołana Rada Pożytku Publicznego Powiatu Konińskiego III kadencji. W skład rady weszło pięciu przedstawicieli organizacji pozarządowych: Andrzej Łącki – PTTK, Adrian Stanisławski – Stowarzyszenie Kopernik, Małgorzata Starosta – Towarzystwo Inicjatyw Obywatelskich, Jacek Biskupski – Stowarzyszenie Profilaktyki Społecznej Horyzont i Marta Błaszczyk – LGD Między Ludźmi i Jeziorami, dwóch przedstawicieli Zarządu Powiatu: Władysław Kocaj i Krzysztof Czajkowski oraz dwóch przedstawicieli Rady Powiatu: Monika Rybicka-Horbińska i Zbigniew Rogowski.

Podczas pierwszego posiedzenia Rady Pożytku Publicznego wybrano przewodniczącego Rady – Andrzeja Łąckiego, Wiceprzewodniczącego – Adriana Stanisławskiego oraz Sekretarza – Małgorzatę Starostę. Kadencja Rady trwa 3 lata.
Pierwsze posiedzenie Rady Pożytku Publicznego w nowej kadencji