Aktualności 2024

Bony edukacyjne od WSHiU Akademii Nauk Stosowanych w Poznaniu

Po raz kolejny Wyższa Szkoła Handlu i Usług Akademii Nauk Stosowanych w Poznaniu ufundowała dwa stypendia dla uczniów szkół średnich powiatu konińskiego o łącznej wartości 60 000 zł.

We wtorek, 9 lipca w Starostwie Powiatowym w Koninie gościła Magdalena Górska – założyciel Wyższej Szkoły Handlu i Usług Akademii Nauk Stosowanych w Poznaniu, która przekazała na ręce starosty Katarzyny Fryzy dwa bony edukacyjne – każdy o wartości 30 000 złotych.

Bony to interesująca propozycja dla uczniów tegorocznych klas maturalnych, którzy chcieliby studiować na 3-letnich studiach licencjackich w WSHIU Akademii Nauk Stosowanych w Poznaniu, na wybranym przez siebie kierunku.

Informacja o ufundowaniu przez poznańską uczelnię dwóch stypendiów przekazana zostanie dyrektorom szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Koniński w celu wyłonienia uczniów zainteresowanych ofertą.

W tym roku WSHIU Akademia Nauk Stosowanych przeznaczyła ponad dwa miliony złotych na studia dla zdolnej młodzieży, fundując 70 stypendiów po 30 tysięcy złotych. Uczelnia kształci na takich kierunkach jak: ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie czy logistyka, bezpieczeństwo narodowe, turystyka, administracja, dziennikarstwo czy komunikacja społeczna.

Bony edukacyjne od WSHiU Akademii Nauk Stosowanych w Poznaniu