Aktualności 2023

ZSEU w Żychlinie z wyróżnieniem

Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. F. Chopina w Żychlinie otrzymał po raz kolejny wyjątkowe wyróżnienie – Wielkopolska Szkoła Roku 2023. Wręczenie nagród odbyło się wczoraj (19 października) podczas uroczystej gali w Sali Ziemi w Poznaniu.

Z ponad 200 zgłoszeń, jakie wpłynęły do konkursu wybrano najlepsze szkoły i najlepszych nauczycieli. Anna Matczak-Gaj, dyrektorka żychlińskiej placówki, odebrała pamiątkową statuetkę oraz nagrodę finansową – 10 tysięcy złotych.

ZSEU w Żychlinie to szczególne miejsce na wielkopolskiej edukacyjnej mapie: połączenie tradycji z nowoczesnością, wspaniała kadra, wyjątkowi uczniowie i rodzice, duża aktywność w środowisku
lokalnym, współdziałanie z pracodawcami, a przede wszystkim współpraca, na której jak widać można zbudować sukces.

Źródło: ZSEU w Żychlinie
Sześć kobiet i jeden mężczyzna stoją w rzędzie. Dyrektorka szkoły trzyma statuetkę.
Dyrektorki i dyrektorzy wyróżnionych szkół stoją w rzędzie. Trzymają statuetki i bukiety.