Aktualności 2023

Sukces uczennicy z ZSEU w Żychlinie

Aleksandra Owczarek z klasy czwartej technikum reklamy z Zespołu Szkół Ekonomiczno- Usługowych im F. Chopina w Żychlinie została finalistką IX edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach. Organizatorem olimpiady jest Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii
Uniwersytetu Warszawskiego. Finał konkursu odbył się w Warszawie w dniach 17-18 marca br.

17 marca uczestnicy z całej Polski, którzy zakwalifikowali się do etapu centralnego, pisali test finałowy. Jego wyniki wyłoniły 72 finalistów. Wśród nich znalazła się Aleksandra Owczarek, która uzyskała tytuł finalisty, a w nagrodę indeks uprawniający do podjęcia studiów na kierunku dziennikarstwa w jednej z kilkunastu uczelni, które są współorganizatorami olimpiady. Do konkursu przygotowywała uczennicę pani Arleta Pawlak - Jakubowska.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sukces uczennicy z ZSEU w Żychlinie