Aktualności 2023

Artur Rosiak laureatem Wawrzynów Pracy Organicznej

Artur Rosiak – nauczyciel Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie znalazł się wśród tegorocznych laureatów nagrody Wawrzyn Pracy Organicznej w konkursie organizowanym przez Unię Wielkopolan. Wręczenie nagród nastąpiło 18 października podczas uroczystej gali, która odbyła się w Bazarze Poznańskim.

Artur Rosiak jest nauczycielem wychowania fizycznego, od wielu lat działającym na rzecz aktywizacji uczniów, trenerem tenisa stołowego, współpracującym ze środowiskiem lokalnym. Funkcję nauczyciela i społecznego animatora kultury fizycznej pełni od 35 lat.

Dni Pracy Organicznej to szczególne wydarzenie w życiu społecznym całego regionu, a przyznana nagroda jest ogromnym wyróżnieniem i uznaniem za jego dotychczasową pracę.