Skocz do zawartości

Aktualności 2022

Strona główna

Zapraszamy na konferencję

„Współistnienie terenu przemysłowego i chronionego” pod hasłem przewodnim Bioróżnorodność zbiorowisk antropogenicznych na obszarach chronionych to tytuł konferencji, na którą zaprasza Stowarzyszenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego.

Spotkanie odbędzie się 27 października 2022r.  w godzinach od 9 00 do 14 30w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Kleczewie, ul. Aleja 600-lecia 33.

Celem konferencji jest integracja środowisk naukowych, samorządowych i oświatowych w zakresie poszerzania wiedzy i świadomości ekologicznej dotyczącej niezmiernie ważnych współczesnych problemów, jakimi są zmiany klimatu i ich konsekwencje w skali lokalnej i globalnej. Tegoroczna, XIII edycja, ma zachęcić do dyskusji nad stanem i zmianami bioróżnorodności w zbiorowiskach antropogenicznych, których areał w obrębie wyznaczonych obszarów chronionych jest znaczący. W szczególny sposób ma zwrócić uwagę na obszary użytkowane rolniczo (grunty orne, pastwiska).

Potwierdzenia udziału w konferencji należy dokonać do dnia 21.10.2022r. pod nr tel. 667 111 718, mail: stowarzyszenie@powidz.pl.
Szczegółowy harmonogram spotkania dostępny jest TUTAJ.
 
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting