Aktualności 2022

Wsparcie dla osób biernych zawodowo i bezrobotnych

Firma JMM Sp. z o.o. serdecznie zaprasza osoby bezrobotne oraz bierne zawodowo do wzięcia udziału w projekcie „Z POWER-em do pracy!”. Projekt ma na celu zwiększenie szans uczestników na rynku pracy oraz możliwości podjęcia zatrudnienia.

Jeśli jesteś w wieku 15 do 29 lat, zamieszkujesz lub uczysz się na terenie województwa wielkopolskiego oraz jesteś osobą bezrobotną lub bierną zawodowo ten projekt jest dla Ciebie. Jeśli dodatkowo utraciłeś zatrudnienie po 1 marca 2020 r. w wyniku pandemii COVID-19 Twoje szanse na udział we wsparciu wzrosną.

Osoby biorące udział w projekcie otrzymają wsparcie w postaci doradztwa i poradnictwa zawodowego, darmowych szkoleń zawodowych, staży zawodowych, pośrednictwa pracy oraz wsparcia psychologicznego.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Szczegóły pod adresem: www.jmm.net.pl/powerwlkp