Aktualności 2022

Test wiedzy o wojnach napoleońskich - II miejsce dla Kleczewa

Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie mają zaszczyt ogłosić laureatów w powiatowym konkursie wiedzy historycznej pn. "Test wiedzy o wojnach napoleońskich 1796-1815".

W sobotę 7 maja 2022 w MBP w Koninie odbyło się podsumowanie konkursu pn. "Test wiedzy o wojnach napoleońskich 1796-1815" i wręczenie nagród książkowych laureatom.

Jury konkursu wiedzy historycznej ogłosiło, że nagrody i wyróżnienie otrzymują:
  • I miejsce - Adam DYC z I LO im. Tadeusza Kościuszki w Koninie,
  • II miejsce – Jan BANASZAK z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kleczewie,
  • III miejsce – Paweł GRAY z I LO im. Tadeusza Kościuszki w Koninie,
  • Wyróżnienie – Maksym Tomczak ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Koninie.
Gratulujemy laureatom!

Konkurs organizowany jest w ramach zadania publicznego "Konin czasów Napoleona - książka, wystawa, konkurs" współfinansowanego ze środków otrzymanych od Zleceniodawcy pochodzących z budżetu Miasta Konina.

Źródło: MBP w Koninie