Aktualności 2022

Rusza II edycja Konkursu „GOZpodarz 2022”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu GOZpodarz 2022 organizowanym przez Pracodawców RP.

GOZpodarz 2022 promuje dobre praktyki związane z ideą Gospodarki Obiegu Zamkniętego! Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego oraz innych organizacji. Odbywa się w ramach działalności Koalicji „Włącz Czystą Energię dla Polski”.

Aby zmienić polską gospodarką w kierunku GOZ, należy podjąć działania na różnych poziomach – od świadomych decyzji konsumentów, po dobre praktyki w zakresie GOZ promowane przez władze publiczne, firmy i organizacje pozarządowe. W Polsce pojawia się coraz więcej projektów związanych z ideą GOZ – czas pokazać najlepsze praktyki i wyróżnić liderów.

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach:
  • „wdrożenie praktyk GOZ”
  • „popularyzacja praktyk GOZ”

Termin nadsyłania wniosków upływa 16 września 2022 r.

Link do formularza jest dostępny TUTAJ.

Regulamin Konkursu jest dostępny TUTAJ oraz w załączonym pliku PDF.

Więcej informacji nt. Konkursu: https://www.wlaczczystaenergie.pl/konkurs-gozpodarz/

Źródło: Pracodawcy RP