Skocz do zawartości

Aktualności 2022

Strona główna

Re Open UK - zmiana terminu oraz formuły spotkania

Z uwagi na małe zainteresowanie spotkaniem informacyjnym dotyczącym programu RE_Open UK informujemy, że zmieniła się formuła i termin spotkania. Zapraszamy 14 października o godz. 10:00 na webinar.
 
Rejestracji można dokonać klikając w link https://forms.office.com/r/xdF77NMhSp. Po dokonaniu rejestracji otrzymają Państwo link, który umożliwi udział w spotkaniu. Podczas spotkania każdy zainteresowany będzie mógł zapoznać się z założeniami Programu, zasadami przyznawania środków oraz uzyskać odpowiedzi na kluczowe pytania.

Przypominamy, że Program Re_Open UK jest skierowany do przedsiębiorców, którzy ponieśli straty z powodu Brexitu. Firmy, których specyfika działalności opierała się na współpracy z Wielką Brytanią mogą otrzymać realną pomoc dzięki programowi realizowanemu przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Na niwelowanie strat związanych z opuszczeniem przez UK Unii Europejskiej przeznaczona została kwota przeszło 500 mln PLN. Projekt ma charakter ogólnopolski i skierowany jest do firm zarejestrowanych i prowadzących działalność na terenie RP, w szczególności do MŚP. W ramach programu przedsiębiorcy będą mogli uzyskać wsparcie finansowe między innymi na udział w międzynarodowych targach, wystawach i misjach  gospodarczych, inwestycje wspierające nowe kierunki rozwoju przedsiębiorstwa czy koszty dostosowania przedsiębiorstw do nowych warunków rynkowych wynikających z brexit.  
 
Zapraszamy również do odwiedzenia oficjalnej strony programu: https://reopen.biz/
 
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting