Aktualności 2022

Porady prawne w Centrum Integracji Cudzoziemców w Koninie

Bezpłatne dyżury prawne odbywają się w każdy piątek w otwartym niedawno Centrum Integracji Cudzoziemców w Koninie.
Obcokrajowcy, którzy potrzebują porady prawnej mogą z niej bezpłatnie skorzystać w siedzibie CIC przy ul. Chopina 23B (wejście obok apteki). Dyżury odbywają się w każdy piątek od godz. 11.00 do 15.00. Jak informuje CIC, porady możliwe są w języku angielskim i ukraińskim (na miejscu obecny jest tłumacz języka ukraińskiego).

Центр Інтеграції Іноземців (ЦІІ) в Коніні разом з Окружною Палатою Правових Радників у Познані організовує для іноземців безкоштовні правні чергування англійською, а також українською мовами ( на місці буде присутній перекладач української мови).Чергування будуть відбуватися в кожну п’ятницю в год. 11:00-15:00 в Центрі Інтеграції Іноземців, вул. Chopina 23B (вхід біля аптеки Stylowej).

The Center for the Integration of Foreigners (CIF) in Konin, in cooperation with the Regional Bar Associations in Poznań, offers free legal advice for foreigners in English and Ukrainian language (Ukrainian interpreter will be present). Consultations will take place every Friday from 11:00 to 15:00 at the Center for the Integration of Foreigners at st. Chopina 23B (entrance from Stylowa pharmacy).

Źródło: CIC Konin