Aktualności 2022

Od września bezpłatne szkolenia on-line dla KGW

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich do wzięcia udziału w bezpłatnych, dwudniowych szkoleniach on-line z zakresu wzmacniania swojego potencjału poprzez zaangażowanie w partnerstwa międzysektorowe (rozwijanie współpracy społeczno-gospodarczej organizacji działających na obszarach wiejskich), komunikacji interpersonalnej, produkcji i przetwórstwa oraz handlu internetowego.

Szkolenia rozpoczną się we wrześniu br. i są skierowane do 200 osób. O kwalifikacji decyduje wiek oraz kolejność zgłoszeń – pierwszeństwo będą miały osoby do 35 roku życia. Kwestionariusz rekrutacyjny jest dostępny na stronie: forms.office.com. Rekrutacja potrwa do 20 sierpnia br. do godziny 20.00.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 503431869 lub 503017336 oraz na stronie urk.edu.pl.

„Projekt edukacyjny dla KGW oraz Kreatorów Przedsiębiorczości Wiejskiej (KPW)” jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Źródło: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie