Aktualności 2022

Konkurs dla KGW

Stowarzyszenie Innowatorów Wsi zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z całej Polski do wzięcia udziału w ogólnopolskim projekcie „Z mięsem drobiowym przez pokolenia”.

Ideą tego przedsięwzięcia kulinarnego jest połączenie tradycyjnych przepisów kultywowanych przez KGW z nowoczesnymi aranżacjami tychże dań realizowanymi przez szefów kuchni młodego pokolenia.

W ramach konkursu Koła Gospodyń Wiejskich będą miały możliwość gotowania z jednym z najbardziej uzdolnionych kucharzy (kto to taki, dowiecie się już wkrótce). Ponadto wyjątkowe przepisy zostaną opublikowane w książce kucharskiej „Z mięsem drobiowym przez pokolenia – Tom I ZIMA”.

Wystarczy zgłosić udział swojego Koła wraz z interesującą propozycją zupy oraz dania głównego opartych o mięso drobiowe za pośrednictwem formularza na stronie: www.przezpokolenia.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 listopada br. Decyduje kolejność – maksymalnie 30 zgłoszeń z jednego województwa.

Laureatów I etapu konkursu poznamy już 25 listopada 2022 r. Dla najlepszego Koła nagroda o wartości 6 tys. złotych!

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Projektu: Aneta Rutkowska tel.: 576 204 765, e-mail: arutkowska@szula.pl. Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne na stronie: www.przezpokolenia.pl.

Projekt sfinansowany z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego.