Aktualności 2022

Konin Business Meeting - konferencja

Konińska Izba Gospodarcza wraz z Akademią Nauk Stosowanych w Koninie ponownie organizuje konferencję „Konin Business Meeting”. Jest to wydarzenie adresowane do przedsiębiorców z Wielkopolski Wschodniej, którego celem jest stworzenie przestrzeni do inspiracji, dyskusji oraz integracji środowiska przedsiębiorców.

Wielkopolska Wschodnia stoi przed wyzwaniami transformacji energetycznej oraz zmian demograficznych. Warto zatem zastanowić się, jak będzie wyglądało życie i praca w regionie oraz mieście, które straci charakter miasta średniej wielkości i powróci do swej dawnej roli – miasta prowincjonalnego.

Konferencja ma na celu przypomnienie przedsiębiorcom, że zmiany globalne istotnie wypływają na rynek lokalny, jak również na wszystkich przedsiębiorców działających w subregionie. Prelegenci przybliżą kwestie m.in. odpowiedniego modelu biznesowego i przedstawią obecne zamiany jako szanse, a nie zagrożenia. Z tego powodu motywem przewodnim tegorocznej konferencji jest hasło „Lokalny biznes w czasach globalnej niepewności”.
Data wydarzenia to 7 kwietnia 2022, miejsce: Aula ANS przy ulicy ks. J. Popiełuszki 4 w Koninie.

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, które zostało określone jako wyjątkowo interesujące i wyróżniające się wśród innych tego typu imprez w regionie.

Bilety na wydarzenie zakupić można pod adresem: https://evently.pl/events/593-konin-business-meeting

Źródło: Konińska Izba Gospodarcza
Grafiki promujące wydarzenie Konin Business Meeting