Aktualności 2022

Strona główna

Katarzyna Hryciuk z ZSEU w Żychlinie wśród najlepszych nauczycieli w Wielkopolsce

Nie od dziś wiadomo, że w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie uczą nauczyciele z pasją i powołaniem. Tą, która ma wszystko, czego od nauczyciela oczekują uczniowie i ich rodzice, jest dr inż. Katarzyna Hryciuk.

„Klucz do zamkniętych drzwi jest zawsze w twojej głowie”. Słowa pani Katarzyny znają jej uczniowie i współpracownicy. To ona motywuje nauczycieli do działania, to dzięki niej uczniowie znajdują swoją drogę. Zawsze podkreśla, że sukces nauczyciela to sukces szkoły i jest efektem współpracy uczniów, rodziców, nauczycieli, dyrekcji oraz organu prowadzącego.

Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej w wielkopolskiej Sali Ziemi, które odbyły się 21 października, to moment na wyróżnienie najlepszych nauczycieli w naszym województwie. W tym roku kapituła konkursu Wielkopolski Nauczyciel Roku wyróżniła panią Katarzynę za energię, kreatywność i zaangażowanie.

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: ZSEU w Żychlinie