Aktualności 2022

"Obowiązki podmiotów w zakresie korzystania ze środowiska" - warsztaty on-line

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, Departament Korzystania I Informacji O Środowisku, zaprasza na warsztaty pn.: „Obowiązki podmiotów w zakresie korzystania ze środowiska”, które odbędą się w dniu 16 lutego 2022 r. od godz. 9.00 do godz. 15.00, w formie on-line poprzez platformę zoom.

Warsztaty przeznaczone są dla lokalnych przedsiębiorców, jednostek organizacyjnych, pracowników działów ochrony środowiska przedsiębiorstw oraz wszystkich innych podmiotów korzystających ze środowiska.

W trakcie warsztatów zostaną omówione zagadnienia dotyczące opłat za korzystanie ze środowiska, opłat produktowych oraz sprawozdawczości z zakresu gospodarowania odpadami.

Zgłoszenia udziału należy dokonać poprzez przesłanie adresów e-mail osób zainteresowanych udziałem w warsztatach, do dnia 11 lutego br., na adres e-mail: warsztaty@umww.pl.

Na wskazane adresy zostanie rozesłany link umożliwiający udział w spotkaniu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu