Aktualności 2021

Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka składamy Państwu nasze najlepsze życzenia. Dziękujemy za to, że są Państwo wśród nas, że wspierają swoich najbliższych, że dzielą się swoją mądrością i życiowym doświadczeniem. Życzymy Wam wspaniałych emocji, dobrych ludzi wokół i czasu, który nie ucieka.

Za nami bardzo trudny rok. Koronawirus  zmienił nasze życie i ograniczył nasze wzajemne kontakty, ale wyzwolił też olbrzymie pokłady ludzkiej życzliwości. Przekonaliśmy się, jak bardzo jesteśmy sobie nawzajem potrzebni i doceniliśmy jeszcze bardziej, jak wielkim skarbem są Babcie i Dziadkowie.

Proszę przyjąć nasze najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności. Niech wszystkie dni w roku będą dla Państwa radosne i pełne rodzinnego ciepła, a dobro, którym dzielicie się  na co dzień z innymi, niech zawsze do Was powraca.