Aktualności 2021

Żeglarze zapraszają na regaty

Koniński Okręgowy Związek Żeglarski oraz Klub Żeglarski „Energetyk” zapraszają na Mistrzostwa Konińskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego o Puchar Prezydenta Miasta Konina. Odbędą się w dniu 25.09.2021 r. na Jeziorze Pątnowskim, w przystani Klubu Żeglarskiego „Energetyk” w Gosławicach.

Regaty będą rozgrywane w klasach: Ω /sport, T1 , T2, T3, Open , Optimist, Ankora.

Zapisy do regat trwają od godz. 10.00 do 11.00. Otwarcie zaplanowane jest na godzinę 11.00. Start do regat przewiduje się na godz. 12.00, ogłoszenie wyników i zakończenie na ok. 16.00.

Wpisowe  wynoszą 20 zł od osoby dorosłej, 10 zł młodzież szkolna. Szczegóły dotyczące regat będą podane w instrukcji żeglugi.

Po regatach wszyscy uczestnicy oraz sympatycy żeglarstwa zaproszeni są na Ognisko Żeglarskie w ramach obchodów 45-lecia Konińskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego.

Źródło: Koniński Okręgowy Związek Żeglarski oraz Klub Żeglarski „Energetyk”