Aktualności 2021

XXV sesja Rady Powiatu Konińskiego

Zapraszam Państwa do obejrzenia transmisji online XXV sesji organu stanowiącego powiatu, która rozpocznie się 31 sierpnia o godz. 12.00 w sali konferencyjnej starostwa. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju posiedzenie  odbędzie się bez udziału mieszkańców i zaproszonych gości.

Porządek obrad:
  1. Otwarcie obrad.
  2. Stwierdzenie quorum.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  4. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Konińskiego i realizacji uchwał Rady Powiatu Konińskiego w okresie międzysesyjnym.
  5. Sprawozdanie z realizacji programu przeciwdziałania przemocy w rodzinie i ochrony ofiar przemocy w rodzinie za lata 2012-2020.
  6. Roczne sprawozdanie kierowników Nadzoru Wodnego Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z działań podejmowanych na terenie Powiatu Konińskiego za 2020 rok.
  7. Informacja Zarządu Dróg Powiatowych w Koninie z realizacji zadań w zakresie zimowego utrzymania dróg.
  8. Informacja Zarządu Dróg Powiatowych w Koninie z bieżącego utrzymania dróg.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Konińskiego na rok 2021.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Konińskiego.
  11. Wnioski i oświadczenia radnych.
  12. Zamknięcie obrad.