Aktualności 2021

WSHiU w Poznaniu kolejny raz funduje stypendia

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu ponownie ufundowała dwa stypendia dla uczniów szkół średnich powiatu konińskiego o łącznej wartości 50 000 zł.

W środę, 24 lutego w Starostwie Powiatowym w Koninie gościła Magdalena Górska – założyciel Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu, która przekazała na ręce wicestarosty Władysława Kocaja od fundacji szkoły dwa bony edukacyjne – każdy o wartości 25 000 złotych. Bon stanowi równowartość opłaty czesnego na wybranym kierunku 3-letnich studiów licencjackich w trybie dziennym lub zaocznym w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu.

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu to nowoczesna Uczelnia z tradycjami sięgającymi ćwierć wieku. Jej misją jest kształcenie wyspecjalizowanych kadr. Jak podkreśla Magdalena Górska szkoła prowadzi od kilku lat akcje wspierania uzdolnionych uczniów z terenu całej wielkopolski celem zapewnienia równych szans w dostępie do edukacji wyższej.

Informacja o przekazaniu przez poznańską uczelnię dwóch stypendiów przekazana została dyrektorom szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Koniński w celu wyłonienia uczniów zainteresowanych ofertą.
Uczelnia kształci na takich kierunkach jak: ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie czy logistyka, bezpieczeństwo narodowe, turystyka, administracja, dziennikarstwo czy komunikacja społeczna.

WSHiU w Poznaniu kolejny raz funduje stypendia