Skocz do zawartości

Aktualności 2021

Strona główna

„Niepodległa do Hymnu!”

Biuro akcji „Niepodległa do Hymnu” zaprasza do uczczenia Narodowego Święta Niepodległości i zaśpiewania wspólnie Mazurka Dąbrowskiego.
 
Spot promujący akcję mogą Państwo obejrzeć na stronie internetowej i w mediach społecznościowych: Do świętowania zapraszają polscy olimpijczycy, m.in. chodziarz Dawid Tomala, sprinterka  Anna Kiełbasińska, sprinter Dariusz Kowaluk i młociarz Wojciech Nowicki.
 
Akcja "Niepodległa do Hymnu" to nie jedyne wydarzenie, które Niepodległa przygotowała dla Państwa na Narodowe Święto Niepodległości:
 
„Udostępniliśmy Państwu także wystawę „Niepodległa na mapach. Kształtowanie granic po 1918 roku” - materiał popularnonaukowy, który można wykorzystywać z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz przy omawianiu procesu odbudowy polskiej państwowości. (…) Wystawa jest dostępna na stronie https://niepodlegla.gov.pl/o-niepodleglej/niepodlegla-na-mapach-ksztaltowanie-granic-po-1918-roku-bezplatna-wystawa-do-pobrania/.
 
W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, 10 listopada 2021 r. o godz. 20.00 zapraszamy Państwa na niepowtarzalny koncert pt. „CHOPIN / NORWID / NIEMEN”. Będzie transmitowany na żywo 10 listopada 2021 r. od godz. 20.00 na stronie niepodlegla.gov.pl oraz na kanale Youtube Niepodległej.
 
Natomiast 11 listopada od godziny 14.00 zapraszamy na transmisję koncertów ze Sceny Muzycznej Festiwali Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu, które będzie można oglądać na stronie niepodlegla.gov.pl, na kanale YouTube Niepodległej oraz na profilu Facebook https://www.facebook.com/niepodlegla1918.
 
Serdecznie zapraszamy.”


Źródło: Biuro Programu „Niepodległa”
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting