Aktualności 2021

Nieodpłatne szkolenia e-learningowe

Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej/Szefa Obrony Cywilnej Kraju wraz ze Szkołą Główną Służby Pożarniczej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w dwóch bezpłatnych szkoleniach e-learningowych.

„Edukacja dla bezpieczeństwa” – szkolenie  skierowane do zainteresowanych szeroko pojętą problematyką edukacji dla bezpieczeństwa, pracowników: administracji rządowej, samorządowej, pozarządowej, nauczycieli, funkcjonariuszy Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Straży Miejskiej i innych, członków OSP.
Podczas spotkania on-line zaprezentowane zostaną zagadnienia dotyczące: skutecznych metod i narzędzi kształtowania świadomości społeczeństwa na temat bezpieczeństwa, teorii „szturchnięcia”, zapobiegania pożarom, edukacji antyterrorystycznej i inne.

„Współpraca z mediami i efektywne komunikowanie się” – szkolenie dedykowane dla każdego, kto chciałby nauczyć się jak przekazywać informacje w mediach. Profesjonalny zespół doświadczonych pracowników naukowych, dydaktycznych  i ekspertów przekaże wiedzę oraz praktyczne wskazówki, jak najlepiej przygotować autoprezentację, jak należy współpracować z mediami i jak zminimalizować stres podczas wystąpień publicznych.

W skład każdego ze szkoleń wchodzi pięć modułów tematycznych wraz z testami przygotowanymi przez kadrę naukowo – dydaktyczną Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Czas trwania poszczególnych kursów wynosi 16 godzin.  Każdy uczestnik, który ukończy szkolenie otrzyma certyfikat. Szkolenia będą dostępne do 15 grudnia 2021 r. W celu uzyskania dostępu należy zarejestrować się na platformę e-lerningową, klikając w link: https://elearning-kg.sgsp.edu.pl/login/index.php
Kontakt z organizatorami szkolenia odbywa się również za pośrednictwem platformy.