Aktualności 2021

Konkurs Wędkarski o Puchar Wicestarosty Konińskiego rozstrzygnięty

Sławomir Lewandowski został zwycięzcą tegorocznego Konkursu Wędkarskiego o Puchar Wicestarosty Konińskiego.

Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 25 w Ślesinie zorganizowało dla swoich członków Konkurs Wędkarski o Puchar Wicestarosty Konińskiego. Zawody odbyły się 11 września na jeziorze ślesińskim i mikorzyńskim. O zwycięstwo i główną nagrodę rywalizowało 17 wędkarzy.

Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja sędziowska. Wśród złowionych okazów dominowały drobne ryby, takie jak: płoć, krąp, leszcz, wzdręga i okoń.

Zwycięstwo w zawodach zapewnił sobie Sławomir Lewandowski zdobywając łącznie 3370 punktów. Miejsce drugie zajął Tomasz Majdziński, a trzecie – Tomasz Łopata.

Najlepsza trójka wędkarzy otrzymała puchary i nagrody rzeczowe. Wędkarskie akcesoria wręczono również pozostałym uczestnikom konkursu.