Skocz do zawartości

Aktualności 2021

Strona główna

Firma z Koła – „Patronem Bezpiecznych Dróg”

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych w Kole zostało wyróżnione tytułem i statuetką „Patron Bezpiecznych Dróg”. Do nagrody, przyznawanej przez Fundację „Nadzieja” Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych, nominował firmę Starosta Koniński.

28 października w Warszawie odbył się III Ogólnopolski Konwent pt: „Współpraca międzysektorowa i innowacje na rzecz bezpieczeństwa drogowego”. Podczas wydarzenia uhonorowano podmioty i osoby szczególnie aktywne w dziedzinie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Wśród laureatów tytułu honorowego i statuetki w kategorii „Patron Bezpiecznych Dróg 2021” znalazło się Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych w Kole. Firma została zgłoszona do nagrody przez Starostę Konińskiego w uznaniu rzetelności, terminowości i wysokiej jakości świadczonych usług, jakimi wykazała się podczas realizacji, zleconych przez samorząd powiatu konińskiego, prac inwestycyjno-remontowych na powiatowych drogach.

Na uroczystej gali, która odbyła się pierwszego dnia konwentu, statuetkę dla Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Kole odebrał prezes firmy Paweł Andrzejczak. W uroczystości oraz poprzedzającej ją konferencji poświęconej bezpieczeństwu na drogach, wzięli udział starosta Stanisław Bielik oraz dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych, Józef Karmowski.

Podczas wystąpienia na gali, Starosta Koniński pogratulował firmie z Koła sukcesu i wręczył jej prezesowi pamiątkowy grawerton w podziękowaniu „za konstruktywną współpracę z samorządem powiatu konińskiego w zakresie realizacji projektów służących poprawie funkcjonalności i bezpieczeństwa na drogach powiatu konińskiego”.

III Ogólnopolski Konwent pt: "Współpraca międzysektorowa i innowacje na rzecz bezpieczeństwa drogowego" odbył się w ramach Ogólnopolskiego Programu „Bądź bezpieczny na drodze”. Jego inicjatorem i głównym organizatorem była Fundacja „Nadzieja” Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki.
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting