Aktualności 2021

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej – wszystkim Nauczycielom, a zwłaszcza Pedagogom i Wychowawcom pracującym w placówkach oświatowych prowadzonych przez powiat koniński – życzymy, aby wykonywanie tego pięknego zawodu było zawsze źródłem Państwa dumy i radości.
Życzymy wielu sukcesów w pracy oświatowej, satysfakcji z realizacji zamierzeń zawodowych i osobistych, a także szacunku wychowanków i środowisk lokalnych.

Niech w tej trudnej sztuce nauczania wspiera Państwa dobre zdrowie,
a sprzyjające warunki do twórczej pracy motywują do podejmowania nowych zawodowych wyzwań.

Stanisław Bielik                            Władysław Kocaj                               Żanetta Matlewska

Konin, 14 października 2021 r.
Grafika promująca Dzień Edukacji Narodowej 2021