Aktualności 2021

Brązowi medaliści Mistrzostw Wielkopolski

Siatkarze LZS Orzeł SuperGadżet Osiecza z brązowym medalem Mistrzostw Wielkopolski.

Rewanżowy mecz o brązowy medal Mistrzostw Wielkopolski był dla siatkarzy LZSu ostatnim spotkaniem w jakże długim i wyczerpującym sezonie 2020/2021. Zawodnicy  chcieli zrehabilitować się za słaby występ podczas Ogólnopolskiego Turnieju Półfinałowego o awans do II Ligi w Krakowie.

Już pierwszy set, w którym górą byli goście 25-23 pokazał, że będzie to niezwykle wyrównane spotkanie. Druga partia należała do zespołu z Osieczy, który zrewanżował się rywalom do 23. Trzeci set wygrywali w identycznym stosunku do 23. Ambitni goście z Piły w czwartej części meczu nie poddali się i doprowadzili do tie-breaka wygrywając do 23! Tie-break miał niesamowicie emocjonujący przebieg.  LZS Orzeł SuperGadżet przegrywał już 2 do 10, gdy na zagrywkę wszedł Adrian Żywanowski, który kilkoma potężnymi serwisami wybił rywali z rytmu doprowadzając do remisu! Po bardzo dramatycznej końcówce ostatecznie  udało się zwyciężyć 21-19 i w całym meczu 3-2!

Na zakończenie spotkania z rąk Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej p. Jacka Brońskiego, członka Komisji Rewizyjnej WZPS p. Ryszarda Błaszczyka oraz Prezesa LZS Orzeł Osiecza p. Michała Reka wszyscy zawodnicy LZS Orzeł SuperGadżet Osiecza oraz sztab szkoleniowy otrzymali brązowe medale oraz pamiątkowy puchar Mistrzostw Wielkopolski. Tym samym udanie zakończyli sezon 2020/2021.

Zarząd LZS Orzeł Osiecza składa serdeczne podziękowania wszystkim zawodnikom, sztabowi szkoleniowemu, sponsorom oraz osobom zaangażowanym w organizację meczów ligowych. Był to długi i intensywny sezon. Jednak mimo problemów spowodowanych pandemią koronawirusa, mocno ograniczonym budżetem oraz brakiem kibiców  wspólnie możemy się cieszyć z trzeciego medalu w trzecim sezonie gry na oficjalnych parkietach III ligi WZPS.

Skład LZS Orzeł SuperGadżet Osiecza: Adam Kaczyński, Maciej Dominiczak, Albert Michalski, Bartosz Ziółkowski, Szymon Adamski, Artur Pacześny, Wiktor Marciniak, Adrian Żywanowski, Daniel Iwański, Mateusz Kasperowicz, Nikolas Przybylski, Michał Muszyński, Kacper Pląskowski, Jakub Liebelt.
Trener: Mariusz Pieczonka
LZS Orzeł SuperGadżet Osiecza – UKS SMS Joker Piła 3:2 (23:25, 25:23, 25:23, 23:25, 21:19)

Siatkarze LZS Orzeł SuperGadżet Osiecza - brązowi medaliści Mistrzostw Wielkopolski
Brązowi medaliści Mistrzostw Wielkopolski