Aktualności 2020

Konkurs dla muzyków amatorów

Stowarzyszenie Vida Artis z Rychwała gorąco zaprasza muzyków amatorów z powiatu konińskiego do wzięcia udziału w internetowym konkursie „Fanfary Powiatu Konińskiego – Kwarantanna 2020”.

Wydarzenie skierowane jest do dzieci i młodzieży (od 8 do 18 lat) grających w lokalnych zespołach artystycznych, orkiestrach dętych, ogniskach muzycznych czy instytucjach kultury, a także uczestników zgłoszonych indywidualnie.

Zadanie konkursowe polega na nagraniu w warunkach domowych filmu prezentującego wybrany utwór, oczywiście zgodnie z wymaganiami regulaminowymi (Regulamin konkursu.pdf). Umiejętności instrumentalistów amatorów oceni międzynarodowe jury, w którym zasiądą muzycy z Polski, Portugalii, Ukrainy, Hiszpanii i Stanów Zjednoczonych.

Na zgłoszenia czekamy do 29 maja.

Partnerami wydarzenia są: Powiat Koniński, Gmina Rychwał oraz Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.