Aktualności 2020

Fanfary ruszają dalej

Stowarzyszenie Vida Artis z Rychwała, główny organizator konkursu „Fanfary Powiatów – Kwarantanna 2020” uprzejmie informuje, iż w związku z licznymi prośbami postanowiło rozszerzyć formułę konkursu o szczebel wojewódzki. Gorąco zapraszamy muzyków amatorów z terenu województwa wielkopolskiego do wzięcia udziału w tym internetowym konkursie muzycznym.

Wydarzenie skierowane jest do dzieci i młodzieży (od 8 do 18 lat) grających w lokalnych zespołach artystycznych, orkiestrach dętych, ogniskach muzycznych czy instytucjach kultury, a także uczestników zgłoszonych indywidualnie.

Zadanie konkursowe polega na nagraniu w warunkach domowych filmu prezentującego wybrany utwór, oczywiście zgodnie z wymaganiami regulaminowym (Regulamin konkursu). Umiejętności instrumentalistów amatorów oceni międzynarodowe jury, w którym zasiądą muzycy z Polski, Portugalii, Ukrainy, Hiszpanii i Stanów Zjednoczonych.

Partnerami wydarzenia są: Powiat Koniński, Gmina Rychwał oraz Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.
Fanfary ruszają dalej