Skocz do zawartości

Bezpłatne badanie USG aorty brzusznej

Zapraszamy na bezpłatne badanie USG aorty brzusznej, które odbędzie się 18 lipca w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie, ul. Szpitalna 45, w Poradni Specjalistycznej.

Program badań kierowany jest do mężczyzn w wieku 50-69 lat mieszkających w województwie wielkopolskim. Badania te są dla pacjenta całkowicie bezpłatne, ponieważ finansowanie odbywa się z funduszy regionalnych Unii Europejskiej.

Badanie jest bezbolesne i całkowicie bezpieczne. Nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.

Na badanie można zapisać się telefonicznie: 503 075 095 lub mailowo: zdrowaaorta@arterieart.com (proszę podać imię, nazwisko, pesel, numer telefonu kontaktowego oraz miasto, w którym ma być wykonane badanie).

Źródło: Wielkopolski Program Zdrowotny „Zdrowa Aorta”