Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Kultura - Tworzymy Kalendarz Imprez

Tworzymy Kalendarz Imprez

Starostwo Powiatowe w Koninie rozpoczęło prace nad tworzeniem Kalendarza Imprez na 2018 r. w zakresie kultury, turystyki i promocji powiatu.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane podmioty prawne do składania wniosków o współfinansowanie zadań. Wnioskodawcami mogą być: jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne (szkoły, ośrodki kultury, biblioteki, muzea i inne), parafie, itp.
 
Zgłaszając wydarzenia należy kierować się przede wszystkim:
  • ponadlokalnym charakterem (ponadgminnym),
  • znaczącym poziomem uczestnictwa,
  • możliwościami organizacyjnymi i finansowymi wnioskodawcy.
 
Wnioski należy składać do 16 lutego 2018 r. na załączonym druku w kancelarii Starostwa Powiatowego w Koninie (Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin) lub przesłać pocztą z dopiskiem: Kalendarz imprez na 2018 r.
 
Druk wniosku oraz wzory dokumentów rozliczających otrzymane wsparcie można znaleźć na stronie www.powiat.konin.pl (w zakładce „Kultura”).
 
Jednocześnie przypominamy, że rozliczenie przyznanego wsparcia możliwe będzie na podstawie dostarczonych dokumentów księgowych wraz z formularzem informacji z organizacji przedsięwzięcia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Rozwoju i Promocji:
Ewelina Rapeła 63 240 32 77
Witold Nowak 63 240 33 13

Wniosek o dofinasowanie
Pokwitowanie odbioru nagród
Informacja z imprezy

Związek Powiatów Polskich, przekierowanie do stronyChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoHospicjum im. bł. Stanisława Papczyńskiego150. rocznica Powstania Styczniowego