Jesteś tutaj: Strona główna - Nagroda za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego

Nagroda za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego

Mając na uwadze działalność gospodarczą, społeczną, sportową i kulturalną prowadzoną przez podmioty gospodarcze, organizacje społeczne i kulturalne, kluby sportowe i mieszkańców powiatu konińskiego Zarząd Powiatu Konińskiego uchwałą nr 218/2012 z dnia 22 sierpnia 2012 roku ustanowił „Nagrodę za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego”.

Nagroda, wręczana podczas Gali Powiatu Konińskiego jest przyznawana na wniosek w czterech dziedzinach: „Gospodarka”, „Kultura”, „Sport i Turystyka” i „Działalność Społeczna”. Szczegóły przyznawania Nagrody określa Regulamin.

Uchwała Nr 326/2016 Zarządu Powiatu Konińskiego z dnia 20 października 2016 r. w sprawie "Nagrody za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego"
Regulamin przyznawania Nagrody za działalność na rzecz rozwoju Powiatu Konińskiego
Druk wniosku o przyznanie nagrody