WYSZUKIWARKA

 
   Szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Koninie

Al. 1 Maja 9, 62-510 Konin, 

Sekretariat Starosty Konińskiego
tel. (+48 63) 240-32-00
fax (+48 63) 240-32-01
e-mail: powiat@powiat.konin.pl

Wydział Rozwoju i Promocji
e-mail: promocja@powiat.konin.pl

Punkt Informacyjny
tel. (+48 63) 240-32-42 

Sitemap  Mapa strony     Wybierz język strony: flaga PL flaga EN flaga DE flaga ES linia BIP
PODWYŻSZONY KONTRAST
Region koniński
Jesteś tutaj: Strona główna - Międzypowiatowy Przegląd Szkolnych Zespołów Tanecznych

Międzypowiatowy Przegląd Szkolnych Zespołów Tanecznych

Międzypowiatowy Przegląd Szkolnych Zespołów Tanecznych Starostwo Powiatowe w Koninie oraz Urząd Gminy i Miasta w Kleczewie zapraszają  tańczące dzieci i młodzież i do udziału w Międzypowiatowym Przeglądzie Szkolnych Zespołów Tanecznych „Taniec piękny, taniec zdrowy”. Wydarzenie artystyczne pod Patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, odbędzie się 4 czerwca 2018 r. w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Kleczewie.

Główną ideą Przeglądu jest spotkanie dzieci i młodzieży, nauczycieli i instruktorów kochających taniec i muzykę. Wspólne spotkania służą pogłębianiu zainteresowań młodych ludzi wartościami kultury, w tym stanowiącego jeden z jej elementów tańca.

Chcąc więc kształtować zainteresowanie tańcem, zapraszamy grupy taneczne działające w gminach i powiatach województwa wielkopolskiego do udziału w naszym Przeglądzie Tanecznym. Zespoły, zaprezentują się na scenie w wybranych przez siebie formach tanecznych. Zgodnie z regulaminem Przeglądu będzie to taniec nowoczesny oraz taniec i piosenka, a także taniec ludowy.
 
Przedział wiekowy uczestników to od 7 do 19 lat. Wykonawców oceni profesjonalne jury, a najlepsze zespoły otrzymają statuetki i nagrody ufundowane przez organizatorów.
 
Zainteresowanych udziałem w Międzypowiatowym Przeglądzie Szkolnych Zespołów Tanecznych, prosimy o kontakt z Danutą Plucińską z Wydziału Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Koninie, tel. +48/63  240 32 78 lub kultura@powiat.konin.pl.

Zgłoszenia do Przeglądu przyjmuje Wydział Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Koninie do 22 maja 2018 r.

PROGRAM PRZEGLĄDU TANECZNEGO:

 
9:00-10:00 - rejestracja i odprawa opiekunów zespołów (Miejejsko-Gminne Centrum Kultury w Kleczewie / kolejność prezentacji poszczególnych formacji  tanecznych ustala Organizator)
10:15 - spotkanie na Rynku przy Urzędzie Gminy i ustawienie korowodu
10:30 - przemarsz korowodu tanecznego do centrum Kultury
11:00 - rozpoczęcie Przeglądu – prezentacje artystyczne zespołów tanecznych / w trakcie posiłek dla uczestników Przeglądu / w czasie przerwy technicznej / obrady Jury / część artystyczna
16:00 - zakończenie, wręczenie nagród

Wykaz szatni dla zakwalifikowanych zespołów

Regulamin Międzypowiatowego Przeglądu Szkolnych Zespołów Tanecznych

 
Związek Powiatów Polskich, przekierowanie do stronyChopin w powiecie konińskimInformacja dla niesłyszącychPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoHospicjum im. bł. Stanisława Papczyńskiego150. rocznica Powstania Styczniowego