VI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych w Golinie

Na zaproszenie Komendy Miejskiej PSP, Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Koninie oraz Burmistrza Goliny, Starosta Koniński uda się.

5 września na VI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych w Golinie.

Program imprezy przewiduje:

10.00 uroczyste otwarcie zawodów
10.20 zawody Ochotniczych Straży Pożarnych grupy A i C (seniorów)
13.00 ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród.

Starosta Koniński Stanisław Bielik wręczy najmłodszemu uczestnikowi zawodów hełm strażacki (typ kaliski Orzeszek PH-5), który zlicytowano podczas ubiegłorocznej aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.