Bezpłatne warsztaty dla poszukujących pracy

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu zaprasza na warsztaty dla osób bezrobotnych i chcących zmienić pracę

Bezpłatne konsultacje indywidualne i zajęcia grupowe dla osób poszukujących pracy organizuje Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu. Osoby zainteresowane mają okazję poszerzyć swoje umiejętności decydujące nie tylko o efektywnym poszukiwaniu pracy, ale także o skuteczności w życiu zawodowym. Proponowane są warsztaty o tematyce:

"Przedsiębiorczość, czyli jak zaistnieć na rynku pracy?" - od 20 do 22 lipca br.
"Wszystko, co powinieneś wiedzieć o metodach rekrutacji pracowników" - 23 lipca br.
"Szukasz pracy? Naucz się skutecznie wykorzystywać czas" - od 27 do 29 lipca br.
"Autoprezentacja - znajdź w sobie mocne strony" - od 28 do 30 lipca br.

Zajęcia odbędą się w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu przy ul. Kościelnej 37.
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 061 8463852 lub 061 8463854 lub o wcześniejsze osobiste zgłoszenie się do Centrum.