Minęło 15 lat konińskiego HYDROSTALU

Na uroczystości jubileuszowej HYDROSTALU 3 lipca br., Starosta Koniński Stanisław Bielik wręczył odznaki tytułu honorowego "Zasłużony dla Powiatu Konińskiego".

W uznaniu za aktywne wspieranie rozwoju lokalnego rynku pracy tytułem "Zasłużony dla Powiatu Konińskiego" uhonorowany został współwłaściciel firmy HYDROSTAL Jacek Kuszyński.

Z kolei, za zaangażowanie w działalność na rzecz społeczności lokalnej, w szczególności w zakresie ochrony środowiska, odznaczeni zostali pracownicy spółki: Krzysztof Ambroży i Jarosław Karczewski.