Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

Wyłonią najlepszych funkcjonariuszy ruchu drogowego

W najbliższy czwartek, 30 kwietnia br., podczas międzypowiatowego turnieju wyłonieni zostaną najlepsi funkcjonariusze Ruchu Drogowego Komend Policji z Konina, Koła, Słupcy i Turku.

Podsumowanie wyników konkursu nastąpi w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Koninie o godz. 14.00.

Nagrodę dla najlepszego kontrolera Ruchu Drogowego z KMP w Koninie ufunduje Starosta Koniński Stanisław Bielik.