Rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Siatkową Kobiet i Mężczyzn

W miniony weekend - 28 lutego 2009 r., w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kleczewie rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Siatkową Kobiet i Mężczyzn.

O puchar Starosty Konińskiego walczyło 70 zawodników reprezentujących drużyny:
• w kategorii kobiet z; Kleczewa, Rychwała, Kazimierza Biskupiego,
• w kategorii mężczyzn z: Kleczewa, Rychwała, Kazimierza Biskupiego, Starego Miasta.

Zacięta rywalizacja wyłoniła spośród uczestników zwycięskie drużyny. Wśród kobiet pierwsze miejsce przypadło drużynie z Kazimierza Biskupiego, drugie z Rychwała, trzecie z Kleczewa. W kategorii mężczyzn na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna z Kazimierza Biskupiego, drugim z Rychwała, trzecim z Kleczewa. Czwarte miejsce poza podium przypadło zawodnikom ze Starego Miasta.

Zwycięskie drużyny będą reprezentowały powiat 08 marca 2009 r. w Kazimierzu Biskupim na półfinałach X Zimowej Spartakiady Mieszkańców Wsi.

Puchary ufundowane przez Starostę Konińskiego wręczył przewodniczący KZ LKS Tadeusz Piotr Nowicki wraz z przedstawicielem starostwa.

• Rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Siatkową Kobiet i Mężczyzn