Mistrzostwa Powiatu w Halową Piłkę Nożną

W mistrzostwach brały udział drużyny z:
- Kazimierza Biskupiego,
- Rychwała,
- Kleczewa,
- Starego Miasta,
- Wilczyna,
- Goliny.

Mecz o III miejsce został rozegrany pomiędzy drużyną z Rychwała, a drużyną ze Starego Miasta i zakończył się wynikiem 2:1 dla Rychwała.

W finale rywalizowały ze sobą zespoły z Kleczewa i Goliny. Zwycięstwo odniosła drużyna z Kleczewa pokonując rywala 5:2.

Klasyfikacja końcowa:
• I - Kleczew,
• II - Golina,
• III - Rychwał,
• IV - Stare Miasto,
• V - Wilczyn,
• VI - Kazimierz Biskupi.

Zwycięska drużyna będzie reprezentowała nasz powiat 8 marca 2009 r. w Kleczewie na półfinałach X Zimowej Spartakiady Mieszkańców Wsi.

Puchary ufundowane przez Starostę Konińskiego wręczył przewodniczący KZ LKS Tadeusz Piotr Nowicki wraz z przedstawicielem starostwa.

• 1 marca 2009 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół Ekonomiczno - Usługowych w Żychlinie rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Halową Piłkę Nożną.