Uroczystość dedykowana Pracownikom Samorządu Powiatowego

W najbliższy czwartek, w sali widowiskowej Konińskiego Domu Kultury odbędzie się uroczystość dedykowana Pracownikom Samorządowym z okazji Jubileuszu 10- lecia Samorządu Powiatu Konińskiego.

Podczas oficjalnej części spotkania, które rozpocznie sie o godz. 16.00, wystąpi chór PWSZ w Koninie "Camerata" pod dyrekcją Czesława Fijałkowskiego a także odbędą się projekcje dwóch filmów dokumentalnych: " 10 lat minęło - z kroniki samorządu powiatu koninskiego" oraz "Powiat Koniński - pejzaż prawie doskonały".

Podczas uroczystości, Starosta Koniński wręczy pracownikom Starostwa i Jednostek Organizacyjnych Powiatu okolicznościowe upominki. Nie zabraknie też jubileuszowego tortu i lampki szampana.